Ostatnio szukałem bezpiecznego miejsca, gdzie mogę zdeponować swoje środki ze względu na niejasną sytuację z Tetherem i groźbę ponownego załamania spowodowanego kolejną falą pandemii.

Nie musiałem długo szukać, ponieważ wiele lat temu zarejestrowałem się na regulowanej giełdzie amerykańskiej i nikt mnie z niej nie wyrzucił choć pawie nic tam nie handlowałem.

Po wejściu na platformę zastałem bardzo miłą niespodziankę, ponieważ giełda zaoferowała mi natychmiastowe pieniądze do wzięcia prawie za nic. Po godzinie klikania dostałem pierwszą nagrodę w wysokości 35$ (30,17 EUR ponieważ konto mam w euro).

Na zdjęciu jest trochę więcej, ponieważ nagrody dostałem w różnych altach i zdążyło przez 2 godziny trochę urosnąć. Kolejne etapy zbierania nagród wymagają przerwy.

Jeśli chcesz skasować trochę darmowych pieniędzy i w dłuższym czasie skorzystać z kolejnych bonusów, zrób po kolei to, co napisałem niżej. Ważne żeby zrobić to we właściwej kolejności i nie utracić części nagród rozdawanych przez Coinbase.

Po pierwsze trzeba się zarejestrować na platformie za pośrednictwem linku zapraszającego do miejsca gdzie są nagrody.

Osobiście  mogę udostępnić zaproszenia dla 8 osób. Po ich wykorzystaniu przestaną być aktywne, a możliwość zdobycia nagród będzie ograniczona lub niemożliwa.

Jeśli skorzystasz z linków zapraszających, osobiście pomogę Ci przejść przez całą drogę w taki sposób, żeby zgarnąć wszystkie możliwe nagrody.

Żeby skorzystać z zaproszeń nie możesz mieć w przeglądarce zablokowanych ciasteczek Cookies.

Kliknij w linki zapraszające do miejsca z nagrodami i zarejestruj się na platformie.

Zarejestruj się podając  prawdziwe imię, nazwisko, e-mail, utwórz swoje hasło i kliknij  “Utwórz konto”, potwierdź e-mail. Postępuj zgodnie z podpowiedziami na ekranie.

LINK ZAPRASZAJĄCY NR1 NAGRODA EOS

Po kliknięciu w link zapraszający zobaczysz taki komunikat:

Odbierz swoją część EOS

Otrzymujesz zaproszenie do Coinbase Earn i możesz bezpłatnie zdobyć EOS o wartości nawet 50 USD!

Poniżej będzie kwadracik z komunikatem w stylu “Rozumiem, że przyjęcie zaproszenia ….”. Ten kwadracik na białym tle jest prawie niewidoczny, a trzeba go zaznaczyć żeby przejść dalej.

LINK ZAPRASZAJĄCY NR2 NAGRODA XLM

Po kliknięciu w link zapraszający zobaczysz taki komunikat:

Odbierz swoją część miliarda XLM
Otrzymujesz zaproszenie do Coinbase Earn i możesz bezpłatnie zdobyć XLM o wartości nawet 50 USD!
Poniżej będzie kwadracik z komunikatem w stylu “Rozumiem, że przyjęcie zaproszenia ….”. Ten kwadracik na białym tle jest prawie niewidoczny, a trzeba zaznaczyć żeby przejść dalej.

kliknij w linki zapraszające żeby przejść do rejestracji.

Zarejestruj się podając  prawdziwe imię, nazwisko, e-mail, utwórz swoje hasło i kliknij  “Utwórz konto”, potwierdź e-mail. Postępuj zgodnie z podpowiedziami na ekranie.

UWAGA
Jeśli zgubisz się na jakimś etapie rejestracji po potwierdzeniu e-maila możesz się wylogować i zalogować ponownie w późniejszym terminie, żeby dokończyć rejestrację. W przypadku jakichkolwiek problemów napisz do mnie, a ja pomogę Ci w dokończeniu rozpoczętego procesu.

Po rejestracji napisz do mnie a ja przekażę Ci szczegółowy opis kolejnych kroków do zebrania maksymalnej ilości nagród. Szczegółowy opis uchroni cię przed przypadkową utratą części wynagrodzenia. Bez rejestracji nie będzie możliwe skorzystanie z nagród.

Napisz do mnie korzystając z poniższego formularza:0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *