Zobacz jak w prosty sposób możesz zarabiać duże pieniądze na najbardziej dochodowym rynku w internecie będąc nawet osobą początkującą w temacie.

Prosta strategia kupna i sprzedaży BTC dla początkujących.
Założenia są bardzo proste:
Po uzyskaniu sygnału kupna z MACD czekamy aż wszystkie cztery linie na wykresie i na MACD ustawią się na wzrosty i wtedy kupujemy BTC.

Sprzedaż następuje po tym gdy uzyskamy na MACD sygnał sprzedaży. Dokładne miejsce sprzedaży to miejsce w którym  niebieska linia ceny BTC przetnie od góry fioletową MA21

Kliknij w rysunek żeby go powiększyć:

Kupuj gdy trend jest wzrostowy

Dla strategii na wykresie jednodniowym 1D do sprawdzania trendu używam wykresu tygodniowego 1W. Na wykresie poniżej linia fioletowa MA21 określa aktualnie panujący trend. Ostatni cykl wzrostowy zaznaczyłem niebieskimi strzałkami. Nie kupuj gdy trend jest spadkowy. Kupuj wyłącznie wtedy gdy trend jest wzrostowy

Kliknij w rysunek żeby go powiększyć:

Szczegóły określenia: “Po uzyskaniu sygnału kupna z MACD czekamy aż wszystkie cztery linie na wykresie i na MACD ustawią się na wzrosty i wtedy kupujemy BTC”.

Jest to jeden z ważniejszych punktów strategii i dosyć trudny do wypatrzenia na wskaźniku MACD dlatego postanowiłem powiększyć ten element i usunąć ze wskaźnika słupki histogramu które zasłaniają rysunek.

Na wykresie poniżej strzałki czerwone pokazują kierunki wzrostowe dla poszczególnych linii.

Linia niebieska na samej górze to wykres liniowy BTC/USDT. Sąsiadująca z nią linia fioletowa to średnia krocząca MA21. W dolnej części wykresu mamy linie zieloną i czerwoną wskaźnika MACD.

Kliknij w rysunek żeby go powiększyć:

W tym miejscu znajdziesz opis dotyczący konfiguracji wykresu i wskaźników dla wyżej opisanej strategii: Narzędzia których używam przy kryptostrategii

Zanim podejmiesz decyzję na podstawie wyżej wymienionej strategii zrób weryfikację Sposoby weryfikowania znajdziesz na stronie Weryfikacja

Nawet najlepsza strategia nie zabezpieczy nas przed złymi decyzjami dlatego dodatkowo podam sposoby weryfikacji sygnałów jakie uzyskujemy przy stosowaniu opisanej przeze mnie strategii. Tutaj znajdziesz sposoby weryfikowania sygnałów rynkowych: Weryfikacja

Wyżej opisana metoda jest częścią większej strategi zarabiania na kryptowalutach nawet wtedy gdy masz mało kapitału lub nie masz go wcale. Wkrótce opiszę całą strategię od A do Z. Do tego czasu proponuję dobrze przećwiczyć podstawy wyżej opisanej metody.

Na zakończenie podam miejsce gdzie można już teraz zacząć za darmo pozyskiwać kapitał do gry nawet gdy nie masz żadnych pieniędzy.
Takie darmowe sposoby na pozyskanie kapitału będę zamieszczał sukcesywnie w miarę pojawiania się ciekawych okazji. W przygotowaniu mam jeszcze 8 nowych sposobów na darmowy kapitał startowy. Wiele lat temu takimi sposobami udało mi się zgromadzić pieniądze na zakup pierwszego Bitcoina.
Kliknij i zobacz jak zdobyć darmowy kapitał do gry na giełdzie.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *